Mistrzostwa Polski u20 w Raciborzu

Adam Masaczyński zdobył srebrny medal na dystansie 800m. Swój występ ocenił słowami:

,,Jestem zadowolony ze startu można powiedzieć,że założenia taktyczne zostały wykonane w 100%.Pogoda była wymażona 23°C, slońce lekki wiatr nic tylko biegać”

Adam zdobył również brązowy medal na dystansie 1500m.

Szymon Jasieńczuk zajął 4 miejsce na dystansie 400m przez płotki.

Dla Wiktorii Bieleckiej był to debiut na Mistrzostwach Polski.Zajęła 19 miejsce w biegu na 800m, a w biegu na 1500m uplasowała się na 17 pozycji.

,, Cieszę się, że miałam okazję po raz pierwszy wystartować w Mistrzostwach Polski na stadionie. Zbieram doświadczenie i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i coraz szybciej.”-powiedziała po mistrzostwa

Katarzyna Białogońska nie może zaliczyć występu na Mistrzostwach Polski do udanych przez kontuzję ,która trwała od kwietnia do połowy czerwca.Skok na wysokość 3,15m zapewnił jej 8 miejsce.